Dekorativní zrcadlo v barokním stylu
dřevo, řezané, zlacené, obdélné zrcadlo zakončené nástavbou, na bocích rámu pár elektrifikovaných lampiček, střední Evropa, 1. čtvrtina 20. století, výška 189 cm, šířka 112 cm, lehce poškozené zlacení, bez záruky funkčnosti (Zí)
28.11.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 40.000,-
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 40.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |